اخبار گجت

ایرفون بیسیم آنر FlyPods 3 با رنگ نو آبی‌رنگ معرفی شد

ایرفون بیسیم آنر FlyPods 3 با هم رنگ نو آبی رنگ به اسم Robin Blue معرفی شد . ولی این نسخه‌ی آنر فلای پادز 3 اختلاف قیمتی با نسخه‌ی سپید آن ندارد .

شرکت آنر ماه نوامبر همراه با گوشی‌های خصوصی آنر V30 بود که از ایرفون بیسیم آنر FlyPods 3 رونمایی کرد . با این وجود عرضه‌ی آن به بازار به تأخیر زمین خورد و یکسری روزی بیشتر از ورود آن به بازار نمی‌گذرد . اکنون تولید کننده هم رنگ آبی‌رنگ نو از آن به اسم “ Robin Blue ” را هم در کنار موبایل آنر 30 اس خویش معرفی کرد . مطلقا , رنگ کیس شارژ این ایرفون هم یک رنگ بدنه‌ی آن , آبی رنگ شده‌است .


نسخه‌ی نو فلای پادز 3 خیر تفاوتی با دیگر نسخه‌های نسل سوم این ایرفون نداشته و تنها همرنگ تازه برای عرضه دارااست . این بدان معناست که به عبارتی ویژگی ها فنی و پباده سازی نسخه‌ی سپید رنگ را ارائه میکند . این هدفون بیسیم با پباده سازی توگوشی , ارائه کننده‌ی کارایی مطلوب پوشیدن برای یک تجربه‌ی آوا خوب تر است . پباده سازی گوشی‌های این ایرفون مشابه به آنچیزیست که در ایرپادز اپل می بینیم ; با این وجود تیپ‌های سیلیکونی روی آن معلوم است که در جور ایرپادز نیست .

از لحاظ خصوصیات فنی , فلای پادز 3 کمپانی آنر با درایورهای 10 میلی‌متری در هر تلفن همراه تجهیز شده‌است که تجربه‌ی صوتی واضح و بیس عمیق را ارائه می کند . علاوه بر این , گوشی‌ها هر مورد به سه میکروفون مجهز میباشند که دوتای آنان در بیرون بدنه برای مکالمه و نویزکنسلینگ محیط و یکی در درون برای رویکرد ندادن صداهای بیشتر به درون گوش است . این ایرفون , سعی نویزکنسلینگ دوگانه را ارائه میکند .

و در پایان , قابل ذکر است که صحیح همانند نسخه‌ی سپید , این گونه آبی رنگ هم با به عبارتی بها 113 دلاری روانه‌ی بازار خواهد شد .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *