اخبار موبایل و تبلت

ویژگی ها تبلت میان‌رده گلکسی تب ای 8 . 4 ( 2020 ) افشا شد

سامسونگ یکی نادر ساخت کنندگانی است که هنوز نیز خط ایجاد تبلت‌های اندرویدی خویش را محافظت نموده است . همانند سال قبل توقع داریم این سال نیز مدل‌های جدیدی از تبلت‌های این مجموعه در محدوده‌های ارزش مختلف روانه بازار شوند . یکی این تبلت‌های مورد توقع , مدلی میان‌رده با اسم گلکسی تب ای 8 . 4 ( 2020 ) میباشد که روز جاری خصوصیات آن به لطف گوگل به خارج درز نموده است . به دنبال با ما همراه باشید تا نگاهی بدین خصوصیات داشته باشیم .

همانطور که اسم این جور معلوم است , مانیتور آن دارنده اندازه‌ای 8 . 4 اینچی بوده و اما رزولوشن آن نیز برابر با 1920 در 1200 پیکسل خواهد بود . سامسونگ برای پردازش داده ها درین تبلت میان‌رده تازه از یکی‌از تراشه‌های داخلی خویش به اسم اگزینوس 7904 سود گرفته و در کنار آن 3 گیگابایت خاطر رم هم تعبیه کرده است .


یک نکته تعجب آور درباره با ورقه خصوصیات گلکسی تب ای 8 . 4 ( 2020 ) سیستم استدلال نوشته شده برای آن است که به جای اندروید 10 , ورژن قبل این سیستم دلیل یعنی اندروید 9 پای می‌باشد! علیرغم آنچه که در کاغذ خصوصیات این تبلت ذکر شده , به احتمال مضاعف در طول عرضه به صورت پیش فرض از اندروید 10 به کار گیری خواهد کرد و یا این که دست کم با مسافت پاره ای به‌روزرسانی این ورژن را اخذ خواهد کرد .

با وجود افشا شدن داده ها مذکور درباره با گلکسی تب ای 8 . 4 ( 2020 ) هنوز نیز بعضی از ویژگی‌های آن مثل گنجایش یاد داخلی , ویژگی ها دوربین و همینطور گنجایش باتری اعلام نشده و برای اطلاع از آن ها هنوز می بایست حوصله کنیم .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *