اخبار گجت

پهپاد Bee امنیت منزل شما‌را برقرار می‌کند!

تکنولوژی امنیتی منازل , غالبا دربرگیرنده دوربین‌های هوشمند و دزدگیر میگردد ; اما کمپانی Sunflower یک استراتژی گوناگون ارائه داده است : پهپاد Bee که با پرواز خودکار بر فراز منزل , از آن پاسبانی می‌نماید .

پهپاد Bee یا این که زنبور عسل , در قالب سامانه هوشیاری خانگی Sunflower معرفی شده و اول پهپاد امنیتی به طور کامل خودران است که در بخش ها مسکونی مورد استعمال قرار میگیرد . این سامانه دارنده سنسورهای حرکتی و لرزشی است تا هرگونه تحرکی را در تراس خانه شناسایی نماید . سنسورها قادرند حرکات اشخاص , حیوان‌ها و وسایل نقلیه را از یکدیگر تشخیص دهند و داده ها دریافتی را در لحظه روی نقشه بیاورند .

خویش پهپاد Bee نیز که به سیستم دوری از برخورد و جی پی اس مجهز است , می تواند از هوا بر فضای اطراف خانه چک و ویدیوی زنده‌ی آن را برای صاحبخانه پخش نماید . دیدنی این که Bee هنگام استراحت , باطن ساختاری موسوم به Hive ( کندو ) بومی میگردد . این محفظه‌ی ضد آب , نقش پایانه شارژ را ایفا می کند و دربردارنده طاقت فرسا افزارهای ما یحتاج برای هوش تصنعی و مصنوعی سامانه است .


طریق کارکرد چنین است که در صورت تشخیص تحرکات غیرطبیعی در اطراف منزل شما , این سامانه هشداری به موبایل هوشمندتان می‌فرستند . آن‌گاه شما میتوانید در صورت صلاحدید , پهپاد Bee را برای بررسی دقیق‌تر و ثبت تصاویر هوایی فعال نمایید .

ولی تامین امنیت خانه به‌این این‌شیوه , هزینه گزافی داراست ; به دلیل آنکه برای پیش‌خرید سامانه Sunflower می بایست 9950 دلار پرداخت فرمایید . تحویل سفارشات نیز از میانه‌های سال 2020 شروع خواهد شد .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *